Urząd Miejski w Radomiu

Komunikat 2 - Inwentaryzacja źródeł ciepła

Inwentaryzacji źródeł ciepła – AKTUALIZACJA W ZWIĄZKU Z COVID-19

Szanowni Mieszkańcy!

Mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo mieszkańców Prezydent Miasta Radomia informuje, iż wprowadzono zmiany w zakresie sposobu zbierania informacji w ramach realizowanej inwentaryzacji źródeł ciepła.

W porozumieniu z wykonawcą inwentaryzacji firmą Grupa BST Sp. z o.o. wprowadzono pakiet alternatywnych rozwiązań, które pozwolą zdalnie zgromadzić potrzebne dane. Pierwotnie planowane odwiedziny ankieterów w domach mieszkańców zostają tym samym zawieszone do odwołania.

W jaki sposób można aktualnie przekazać potrzebne informacje? Każdy właściciel budynku lub lokalu ogrzewanego indywidualnie może wybrać najwygodniejsze dla siebie rozwiązanie:

  1. Wypełnić ankietę internetową dostępną TUTAJ
  2. Wysłać sms pod dedykowany numer 533 367 666 w treści wpisując słowo „tak”. Ankieter wykonawcy oddzwoni możliwie najszybciej i przeprowadzi ankietę telefonicznie lub umówi najdogodniejszy dla Państwa termin.
  3. Zatelefonować w dni robocze w godzinach 8.00-16.00 pod dedykowany numer infolinii 530 718 064. Ankieter wykonawcy przeprowadzi ankietę od razu.

Zakres informacji podawanych podczas inwentaryzacji nie zmienił się i można się z nim zapoznać TUTAJ. Przypominamy również, iż wszystkie informacje będą traktowane jako poufne i przetwarzane jedynie na potrzeby przyszłych projektów ekologicznych realizowanych na terenie Radomia.

Zachęcamy do wzięcia udziału w inwentaryzacji.

Metadane

Data publikacji : 26.11.2020
Data modyfikacji : 15.12.2020
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miejski w Radomiu
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Zdzisław Wolny, Grupa BST
Osoba udostępniająca informację:
Ryszarda Kitowska Biuro Informacji Prasowej i Publicznej
Osoba modyfikująca informację:
Ryszarda Kitowska

Opcje strony

do góry