Urząd Miejski w Radomiu

Aktualnie znajdujesz się na:

Metadane

Autor Opublikowane przez Data publikacji
Przewodnicząca Rady Miejskiej - Kinga Bogusz Agata Gierczak 28.08.2019
Data Redaktor Akcja Zmiana
17.12.2020 12:42 Agata Gierczak
Inspektor
modyfikacja
Kategoria: Uchwały
15.12.2020 11:30 Agata Gierczak
Inspektor
modyfikacja
Kategoria: Uchwały
15.12.2020 11:29 Agata Gierczak
Inspektor
modyfikacja
Kategoria: Uchwały
02.07.2020 10:51 Agata Gierczak
Inspektor
modyfikacja
Kategoria: Uchwały
30.08.2019 10:11 Agata Gierczak
Inspektor
publikacja
Kategoria: Uchwały
do góry