Urząd Miejski w Radomiu

Skład osobowy IX kadencja 2024 - 2029

Mateusz Tyczyński – od 7 maja 2024 r. Przewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu

Wioletta Kotkowska - od 7 maja 2024 r. Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Radomiu

Magdalena Lasota  - od 7 maja 2024 r. Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Radomiu

Agnieszka Stolarczyk - od 7 maja 2024 r. Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Radomiu

Adam Bocheński

Robert Chrobotowicz

Marcin Kaca

Katarzyna Kalinowska - wygaśnięcie mandatu 8 maja 2024 r. zgodnie z Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Radomiu I

Jarosław Kosior

Anna Kotkowska

Mateusz Kuźmiuk

Marcin Majewski

Paulina Markiewicz

Marta Michalska-Wilk - wygaśnięcie mandatu 8 maja 2024 r. zgodnie z Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Radomiu I

Aurelia Michałowska

Katarzyna Pastuszka-Chrobotowicz

Łukasz Podlewski

Jan Pszczoła

Marek Sołśnia

Artur Standowicz

Kazimierz Staszewski

Piotr Szprendałowicz

Robert Utkowski

Kazimierz Woźniak

Dariusz Wójcik

Metadane

Data publikacji : 08.05.2024
Data modyfikacji : 16.05.2024
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miejski w Radomiu
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Daria Janas Biuro Rady Miejskiej
Osoba modyfikująca informację:
Daria Janas

Opcje strony

do góry