Urząd Miejski w Radomiu

https://bip.radom.pl/ra/rada-miejska/komisje/sklad-osobowy/13313,Sklad-osobowy-VIII-kadencja.html
28.02.2024, 20:31

Skład osobowy VIII kadencja

Komisja Bezpieczeństwa

Półbratek Małgorzata - Przewodnicząca Komisji

Bocheński Adam

Bogusz Kinga

Fiszer Robert

Neska Zbigniew

Rabenda Jarosław

Wędzonka Wiesław

Woźniak Kazimierz

 

Komisja Budżetowa

Bogusz Kinga

Czerwińska Ewa

Kuźmiuk Mateusz

Lasota Magdalena

Majewski Marcin

Pastuszka - Chrobotowicz Katarzyna

Szprendałowicz Piotr

Utkowski Robert

Woźniak Kazimierz

 

Komisja Edukacji, Sportu i Turystyki

Biesiadecka Patrycja

Gogacz Tomasz

Kotkowska Wioletta

Półbratek Małgorzata

Skoczek Teresa

Staszewski Kazimierz

Utkowski Robert

Wędzonka Wiesław

Wójcik Dariusz

 

Komisja do spraw Majątku Spółek Miejskich

Majewski Marcin – Przewodniczący Komisji

Biesiadecka Patrycja

Kaca Marcin

Kaca Marcin Robert

Podlewski Łukasz

Rejczak Mirosław

Ruszczyk Dawid

 

Komisja Gospodarki, Ochrony i Kształtowania Środowiska

Fiszer Robert – Przewodniczący Komisji

Gogacz Tomasz

Kaca Marcin

Kaca Marcin Robert

Kotwicki Piotr

Ruszczyk Dawid

Szprendałowicz Piotr

Woźniak Kazimierz

Wójcik Dariusz

 

Komisja Kultury i Promocji

Czerwińska Ewa – Przewodnicząca Komisji

Bocheński Adam

Kotwicki Piotr

Pastuszka - Chrobotowicz Katarzyna

Podlewski Łukasz

Rabenda Jarosław

Ruszczyk Dawid

Utkowski Robert

 

Komisja do spraw Polityki Senioralnej i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Kaca Marcin - Przewodniczący Komisji

Bogusz Kinga

Chrobotowicz Robert

Czerwińska Ewa

Kotkowska Wioletta

Półbratek Małagorzata

Skoczek Teresa

Wędzonka Wiesław

 

Komisja Regulaminowa i Spraw Radnych

Rejczak Mirosław – Przewodniczący Komisji

Neska Zbigniew

 

Komisja Rewizyjna

Podlewski Łukasz – Przewodniczący Komisji

Kaca Marcin Robert

Kuźmiuk Mateusz

Lasota Magdalena

Majewski Marcin

Staszewski Kazimierz

Szprendałowicz Piotr

 

Komisja Rozwoju Miasta

Gogacz Tomasz – Przewodniczący Komisji

Chrobotowicz Robert

Fiszer Robert

Kuźmiuk Mateusz

Rejczak Mirosław

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Staszewski Kazimierz - Przewodniczący Komisji

Chrobotowicz Robert

Rabenda Jarosław

Wójcik Dariusz

 

Komisja Zdrowia, Pomocy Społecznej i Rodziny

Skoczek Teresa – Przewodnicząca Komisji

Biesiadecka Patrycja

Bocheński Adam

Kotkowska Wioletta

Lasota Magdalena

Neska Zbigniew

Pastuszka – Chrobotowicz Katarzyna

 

Doraźna Komisja ds. Budowy Radomskiego Centrum Sportu

Podlewski Łukasz - Przewodniczący Komisji

Chrobotowicz Robert

Gogacz Tomasz

Kaca Marcin Robert

Kotwicki Piotr

Majewski Marcin

Pastuszka - Chrobotowicz Katarzyna

Szprendałowicz Piotr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Metadane

Data publikacji : 19.11.2018
Data modyfikacji : 26.02.2024
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miejski w Radomiu
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Sylwia Sykuła
Osoba udostępniająca informację:
Sylwia Sykuła Biuro Rady Miejskiej
Osoba modyfikująca informację:
Agata Gierczak

Opcje strony