Rejestr zmian

Metadane

Autor Komórka organizacyjna Data wytworzenia Opublikowane przez Data publikacji
Dariusz Wójcik, przewodniczący Rady Miejskiej Ryszarda Kitowska 03.10.2013

Rejestr zmian

Data Redaktor Akcja Zmiana
11.10.2013, 13:52 Ryszarda Kitowska
Inspektor
skasowanie
Dokument: Statut Miasta
Załącznik: -
Dział: Statut Miasta
11.10.2013, 13:52 Ryszarda Kitowska
Inspektor
skasowanie
Dokument: Statut Miasta
Załącznik: -
Dział: Statut Miasta
11.10.2013, 13:52 Ryszarda Kitowska
Inspektor
skasowanie
Dokument: Statut Miasta
Załącznik: -
Dział: Statut Miasta
11.10.2013, 13:52 Ryszarda Kitowska
Inspektor
skasowanie
Dokument: Statut Miasta
Załącznik: -
Dział: Statut Miasta
11.10.2013, 13:52 Ryszarda Kitowska
Inspektor
modyfikacja
Dokument: Statut Miasta
08.07.2013, 14:24 Ryszarda Kitowska
Inspektor
modyfikacja
Dokument: Statut Miasta
11.12.2012, 13:49 Ryszarda Kitowska
Inspektor
modyfikacja
Dokument: Statut Miasta
26.05.2011, 08:54 Ryszarda Kitowska
Inspektor
modyfikacja
Dokument: Statut Miasta
04.03.2011, 10:19 Rafał Kościuk
Kierownik referatu bezpieczeństwa i utrzymania sieci teleinformatycznej
modyfikacja
Dokument: Statut Miasta
04.03.2011, 10:18 Rafał Kościuk
Kierownik referatu bezpieczeństwa i utrzymania sieci teleinformatycznej
modyfikacja
Dokument: Statut Miasta
31.01.2011, 08:32 Ryszarda Kitowska
Inspektor
modyfikacja
Dokument: Statut Miasta
21.01.2011, 14:28 Ryszarda Kitowska
Inspektor
modyfikacja
Dokument: Statut Miasta
11.01.2011, 12:14 Rafał Kościuk
Kierownik referatu bezpieczeństwa i utrzymania sieci teleinformatycznej
modyfikacja
Dokument: Statut Miasta
10.01.2011, 10:02 Rafał Kościuk
Kierownik referatu bezpieczeństwa i utrzymania sieci teleinformatycznej
modyfikacja
Dokument: Statut Miasta
10.01.2011, 09:57 Rafał Kościuk
Kierownik referatu bezpieczeństwa i utrzymania sieci teleinformatycznej
publikacja
Dokument: Statut Miasta