Redakcja serwisu

Administracja merytoryczna serwisu internetowego:

Ryszarda Kitowska
Inspektor
r.kitowska@umradom.pl
tel. :48 36 20 229
Jolanta Leśniewska
mosradom@vp.pl
Rafał Kościuk
Kierownik referatu bezpieczeństwa i utrzymania sieci teleinformatycznej
r.kosciuk@umradom.pl
tel. :48 36 20 318
Bożena Korycka
ppp3radom@wp.pl
Justyna Kacprzak
Inspektor
j.kacprzak@umradom.pl
Dorota Wólczyńska
ppnr2@wp.pl
Magdalena Majcher
Inspektor
m.majcher@umradom.pl
Agnieszka Bednarczyk
pp3@pocztaplus.pl
Krystyna Kołodziejska
Inspektor
bag@umradom.pl
Ewelina Kacprzak
przedszkole4@radom.com.pl
Beata Stępień
Inspektor
bag@umradom.pl
Teresa Szerling
nauczyciel
tsz@onet.pl
Ewa Garbacz
Inspektor
kadry@umradom.pl
Bożena Nowikow
przedszkole6radom@vp.pl
Małgorzata Sijer
smicholka@wp.pl
Agata Walczewska
pp8.radom@info.progman.pl
Magdalena Lutkowska
pp-9@wp.pl
Agata Gierczak
Inspektor
brm@umradom.pl
Beata Fryśkowska
tatarbeata@o2.pl
Kinga Chołuj
kingacholuj@wp.pl
Agnieszka Kotowska
Inspektor
a.kotowska@umradom.pl
Ewa Bator
dyrektor
przedszkole13@vp.pl
tel. :483699387
fax :483699388
Aleksandra Paprocka
Inspektor
a.paprocka@umradom.pl
Anetta Kwiatek
14przedszkole@wp.pl
Aneta Ćwiklińska
Inspektor
a.cwiklinska@umradom.pl
Marzena Łojek
pp-15@wp.pl
Grażyna Rybińska
pp16radom@gmail.com
Ewa Kalwasińska
kontakt@poczta.przedszkole17.radom.pl
tel. :48 363 75 09
fax :48 363 75 09
Piotr Frąk
Inspektor
p.frak@umradom.pl
Aleksandra Jagiełło
pp_19@przedszkole19.radom.pl
Emilia Faryna
Inspektor
e.faryna@umradom.pl
Izabela Zielonka
asiajulka4@interia.pl
Piotr Korpal
Inspektor
architektura@umradom.pl
Ewelina Wlazło
pp24radom@wp.pl
Halina Wieczorek
25przedszkole@op.pl
Halina Majkusiak
nauczyciel
halmaj@op.pl
Małgorzata Kozera
Podinspektor
m.kozera@umradom.pl
Marek Sternalski
Dyrektor Szkoły
dyrektor@psp2.radom.pl
Alicja Chrapek
sekretarz szkoły
sekretariat@psp2.radom.pl
Tomasz Raczyński
psp3@szkola.radom.pl
Rafał Szczepański
Podinspektor
geodezja@umradom.pl
Jolanta Kiełbasa
szkola@psp4.radom.pl
Małgorzata Gibała
psp5@radom.home.pl
Beata Piechota
Inspektor
inwest@umradom.pl
Dorota Szczęsna
psp_6@wp.pl
Małgorzata Gaździńska
gosgaz2@wp.pl
Marek Mikulski
Inspektor
bo@umradom.pl
Wojciech Jakubiak
specjalista
psp9.wojtek@gmail.com
Bernadeta Siek
Inspektor
b.siek@umradom.pl
Anna Latusek
Inspektor
a.latusek@umradom.pl
Alicja Kwiatkowska
psp15-radom@o2.pl
Danuta Kaczmarek
Inspektor
srodowisko@umradom.pl
Dorota Ługowska
psp15-radom@o2.pl
Michał Dębowski
Podinspektor
wzn@umradom.pl
Łukasz Kozyra
Inspektor
wzn@umradom.pl
Agata Ruba
sekretariat@psp19.radom.pl
tel. :48 360-67-66
Iwona Niedzielska
Inspektor
kadry@umradom.pl
Janina Starnawska
ksiegowosc.psp20@wp.pl
Joanna Mierzyńska
Inspektor
pomoc@umradom.pl
Joanna Pawęzka
sekretariat@psp21.pl
Jolanta Kwiatkowska
jolanta.kwiatkowska@psp21.pl
Tomasz Bernat
wicedyrektor
tomaszbernat@psp23.radom.pl
tel. :48 3665288
fax :48 3664191
Rafał Zimałek
Inspektor
r.zimalek@umradom.pl
Dorota Płusa
nauczyciel
psp25radom@op.pl
Beata Adamczyk
psp26@wp.pl
Agnieszka Zarębska
agula712@vp.pl
Bożenna Prokop
psp28@neostrada.pl
Beata Sosnowska - Rutka
psp29x@o2.pl
Monika Siara
kadry@umradom.pl
Barbara Wójcik
psp29x@o2.pl
Elżbieta Stachera
psp31radom@wp.pl
Dorota Szczepańska
dorota.szczepanska@wp.pl
Elżbieta Makowska
e.makowska@umradom.pl
Elżbieta Rzeczkowska
sekretariat33@op.pl
tel. :483637362
fax :483637362
Marian Błasiak
psp18radom@o2.pl
Dorota Nowicka
psp18radom@o2.pl
Iwa Komór
inspektor
zdrowie@umradom.pl
Tomasz Milewski
Z-ca kierownika
t.milewski@umradom.pl
Sylwia Szafranowicz
pg3radom@wp.pl
Małgorzata Misztal
Inspektor
m.misztal@umradom.pl
Anetta Kiraga
akiraga@op.pl
Grzegorz Jaśkiewicz
Główny specjalista
g.jaskiewicz@umradom.pl
Urszula Ginter
urgin@interia.pl
Renata Laskowska
rlask@wp.pl
Maryla Rybińska
inspektor
brm@umradom.pl
tel. :48 36 20 560
Anna Domagała
zsg9.radom@op.pl
Piotr Kijas
Kierownik Referatu Architektury i Urbanistyki ,,POŁUDNIE”
architektura@umradom.pl
Maria Leszczyńska
malinamaria@wp.pl
Bernarda Ogorzałek
pgr11@wp.pl
Agnieszka Kapusta
agneskap@poczta.onet.pl
Teresa Krzemińska
Inspektor
architektura@umradom.pl
Paweł Szczęsny
Nauczyciel
pawel.szczesny@pg22.radom.pl
Mariusz Wesołowski
lo1@radom.pl.pl
Luiza Raczkowska
Inspektor
architektura@umradom.pl
Marek Miękus
mmiekus@gmail.com
Izabela Huczewska
Inspektor
architektura@umradom.pl
Zdzisław Sroka
Inspektor
architektura@umradom.pl
Ewa Rafałowicz
szkola@chalubinski.pl
Czesław Pietrzyk
Inspektor
architektura@umradom.pl
Marzena Siara
vlo@poczta.onet.pl
Teresa Żurowska
Inspektor
architektura@umradom.pl
Beata Falińska
b.falinska@7lo.radom.pl
Urszula Majka
Inspektor
architektura@umradom.pl
Paulina Szczepaniak
konarski10@poczta.fm
Agnieszka Pecio
zs_staszic@interia.pl
Dorota Sałbut
pg4@tkdami.net
Katarzyna Goździk
kgozdzik@umradom.pl
Jarosław Orczykowski
jaroslaw.orczykowski@zso7radom.pl
Cezary Kuc
agroradom@wp.pl
Małgorzata Malmon
Główny specjalista
bk@umradom.pl
Katarzyna Trybuła
zsb-radom@wp.pl
Julita Bogdanowicz-Gregorczyk
Inspektor
j.bogdanowicz@umradom.pl
Karolina Malczewska - Kowalik
sekretariat@szkola-zawod-sukces.pl
Ewelina Kaczmarczyk
Referent
e.kaczmarczyk@umradom.pl
Teresa Kopycka
sekretariat@zss.radom.pl
tel. :483623186
fax :483635446
Mariola Kulińska
m.kulinska@zssih.radom.pl
Aneta Kacperczyk
wzn.sp@umradom.pl
Bernarda Cieślak
wso@umradom.pl
Paweł Sojka
Administrator strony www.oswradom.pl
oswradom@op.pl
Ewa Szafranowicz - Stefanowska
ewa.szafranowicz@zs1.radom.pl
Marcin Matysiak
architektura@umradom.pl
Kamila Gac
zssn3@op.pl
Emilia Bartosiak
Inspektor
e.bartosiak@umradom.pl
Paweł Głowacki
p.glowacki@umradom.pl
Anna Łuczyńska Maj
bursaradom@gmail.com
Andrzej Fiodorow
bursa3-radom@neostrada.pl
Sylwia Sykuła
brm@umradom.pl
Marek Wiatr
ssmradom@g.pl
Łukasz Horwat
Kierownik Referatu
l.horwat@umradom.pl
Marianna Rudkowska
ckp@data.pl
Krystian Poźniak
monitoring@umradom.pl
Michał Oparcik
ckp@data.pl
Sylwia Kajtowska
wbzk@umradom.pl
Edward Stelmach
sekretariat@ckuradom.pl
Iwona Skawińska
i.skawinska@umradom.pl
Maria Leśnowolska
m.lesnowolska@umradom.pl
Ekspedyt Nikodem Wojaczek
ogrodekpoj@ogrodekjordanowski.radom.pl
Małgorzata Wołądkowska
komunikacja@umradom.pl
Katarzyna Popławska
wzn@umradom.pl
Agnieszka Płaskocińska
gimn22@wp.pl
Iwona Bredłowska
wzn@umradom.pl
Małgorzata Wrońska
zsb-radom@wp.pl
Magdalena Pawłowska
wzn@umradom.pl
Krzysztof Duda
mdk.dyrekcja@wp.pl
Magdalena Domagała
Inspektor
m.domagala@umradom.pl
Agnieszka Stępień
stepien_a@poczta.onet.pl
Kamila Kapciak-Prokop
cop@umradom.pl
Wojciech Jakubiak
specjalista
zse.wojtek@gmail.com
tel. :48 369 93 26
Milena Raguszewska
inspektor
sekretariat.wso@umradom.pl
Justyna Juraszek
architektura@umradom.pl
Aneta Grabowska
Podinspektor
a.grabowska@umradom.pl
Marzena Turzyńska
Referent
marina401@wp.pl
tel. :48 33 14 510
Sławomir Figarski
inspektor
bo@umradom.pl
Magdalena Żuchowska
srodowisko@umradom.pl
Monika Kowalczyk
srodowisko@umradom.pl
Krzysztof Rymarczyk
kancelaria@gim13.eu
Justyna Rychlicka
j.rychlicka@umradom.pl
Norbert Sałuda
norbert_saluda@wp.pl
Aleksandra Brzozowska
sekretarka
sekretariatbp@umradom.pl
Małgorzata Olczak
malgosiaolczak@onet.pl
Agnieszka Jurkowska
a.jurkowska@umradom.pl
Dorota Jaworska
architektura@umradom.pl
Monika Koczańska
pp24radom@wp.pl
Beata Jarząbek-Sulima
Wicedyrektor
beata.jarzabek-sulima@zsi.radom.pl
Elżbieta Trzcińska
architektura@umradom.pl
Ewelina Janiszewska
architektura@umradom.pl
Jolanta Wójcik
Pomoc administracyjna
j.wojcik@umradom.pl
Marek Dołgoszyj
Informatyk
m.dolgoszyj@umradom.pl
Karolina Krawczuk
Inspektor
bzp@umradom.pl
Anna Słomińska
Podinspektor
bzp@umradom.pl
Julita Rybicka - Sokołowska
Podinspektor
j.sokolowska@umradom.pl
Ryszard Wojtal
Inspektor
r.wojtal@umradom.pl
Anna Wójcik
Podinspektor
anna.wojcik@umradom.pl
Aneta Poneta
Podinspektor
a.poneta@umradom.pl
Katarzyna Rymarowicz
wso@umradom.pl
Piotr Bałenkowski
edg@umradom.pl
Jarosław Popko
Inspektor
j.popko@umraodm.pl
Krzysztof Woźniak
bk@umradom.pl
Iwona Celej
rgg@umradom.pl
Mirosław Fryze
rgg@umradom.pl
Angelika Tyburska
architektura@umradom.pl