Urząd Miejski w Radomiu

Skład osobowy VIII kadencja 2018 -2023

 

 

Kinga Bogusz  - od 19 listopada 2018 r. przewodnicząca RM

Adam Bocheński - od 20 listopada 2018 r. wiceprzewodniczący RM

Katarzyna Pastuszka-Chrobotowicz - od 20 listopada 2018 r. wiceprzewodnicząca RM

Robert Chrobotowicz

Ewa Czerwińska

Robert Fiszer 

Konrad Frysztak - wygaszenie mandatu 22 listopada 2018 r. w zwiazku z objęciem funkcji zastępcy prezydenta miasta

Tomasz Gogacz - od 11 grudnia 2018 r. 

Karol Gutkowicz

Marcin Kaca

Marcin Robert Kaca - od 25 marca 2019 r.

Katarzyna Kalinowska -  wygaszenie mandatu w zwiazku z objęciem funkcji zastępcy prezydenta miasta od 1 marca 2019 

Wioletta Kotkowska

Piotr Kotwicki

Mateusz Kuźmiuk

Magdalena Lasota

Marcin Majewski

Marta Michalska-Wilk 

Zbigniew Neska

Łukasz Podlewski

Jarosław Rabenda - od 11 grudnia 2018 r.

Mirosław Rejczak

Dawid Ruszczyk - od 25 lutego 2019 r. 

Teresa Skoczek

Kazimierz Staszewski

Mateusz Tyczyński - wygaszenie mandatu 22 listopada 2018 r. w związku z objęciem stanowiska dyrektora kancelarii prezydenta miasta

Robert Utkowski

Wiesław Wędzonka

Kazimierz Woźniak

Dariusz Wójcik

Małgorzata Zając - od 18 grudnia 2018 r. 

Jerzy Zawodnik - wygaszenie mandatu 22 listopada 2018 r. w zwiazku z objęciem funkcji zastępcy prezydenta miasta


 

Metadane

Data publikacji : 19.11.2018
Data modyfikacji : 25.03.2019
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miejski w Radomiu
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Ryszarda Kitowska
Osoba udostępniająca informację:
Ryszarda Kitowska Kancelaria Prezydenta
Osoba modyfikująca informację:
Ryszarda Kitowska

Opcje strony

do góry