Skład osobowy VII kadencja

Data publikacji 02.12.2014

Radni VII kadencji (2014 – 2018)

 

PREZYDIUM RADY MIEJSKIEJ: 

Wójcik Dariusz, przewodniczący Rady Miejskiej

Pacholec Jerzy, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Sobieraj Andrzej - w radzie od 30.11.2015, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Wędzonka Wiesław, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

 

RADNI: 

Bocheński Adam

Chłopicki Dariusz

Fałek Ryszard

Fiszer Robert - w radzie od 30.11.2015

Kaca Marcin

Korczyński Roman

Kordziński Waldemar - do 27.04.2015

Kosztowniak Andrzej - do 9.11.2015

Kotkowska Wioletta

Kowalski Jakub

Kwiecień Anna - do 9.11.2015

Lasota Magdalena - w radzie od 18.05.2015

Łuczycki Andrzej

Michalska – Wilk Marta

Neska Zbigniew

Pastuszka - Chrobotowicz Katarzyna

Pożyczka Leszek

Pszczoła Jan

Rejczak Mirosław

Ruszczyk Dawid

Skoczek Teresa

Sońta Przemysław

Staszewski Kazimierz

Szary Marek

Woźniak Kazimierz

Wróbel Katarzyna

Zając Małgorzata - w radzie od 21.12.2015

Zawodnik Jerzy - do 8.12.2015

Data publikacji 02.12.2014

Data modyfikacji 27.03.2018
Rejestr zmian
Autor : Ryszarda Kitowska

Osoba publikująca: Ryszarda Kitowska
Kancelaria Prezydenta

Statystyka strony: 9385 wizyt